Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Vallius Petri petri.vallius@josbajuniorit.fi 358405025391
Varapuheenjohtaja Lukkarinen Eero Eero.lukkarinen@ponsse.com 358406565139
Hallituksen jäsen Korhonen Arto arto.korhonen@wp-putki.fi 358503850540
Hallituksen jäsen Lintu Liisa liisa.lintu@gmail.com 358405937403
Hallituksen jäsen Pakarinen Ilona Ilona.pakarinen@gmail.com 358443330304
Hallituksen jäsen Reijonen Jari jari.reijonen@josbajuniorit.fi 358408439235
Hallituksen jäsen Salomies Katja katjasalomies@gmail.com 358407327922
Juniorikoordinaattori Ruuskanen Janne janne.ruuskanen@josbajuniorit.fi 358452347484
Seuratyöntekijä Ollilainen Niko niko.ollilainen@josbajuniorit.fi 358400256266
Josba Juniorit ry
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Kategoriat