Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Vallius Petri petri.vallius@josbajuniorit.fi 358405025391
Varapuheenjohtaja Lukkarinen Eero Eero.lukkarinen@ponsse.com 358406565139
Hallituksen jäsen Korhonen Arto arto.korhonen@wp-putki.fi 358503850540
Hallituksen jäsen Lintu Liisa liisa.lintu@gmail.com 358405937403
Hallituksen jäsen Pakarinen Ilona Ilona.pakarinen@gmail.com 358443330304
Hallituksen jäsen Reijonen Jari jari.reijonen@josbajuniorit.fi 358408439235
Hallituksen jäsen Salomies Katja katjasalomies@gmail.com 358407327922
Valmennuspäällikkö Ollilainen Niko niko.ollilainen@josbajuniorit.fi 358400256266
Juniorikoordinaattori Ruuskanen Janne janne.ruuskanen@josbajuniorit.fi 358452347484
Josba Juniorit ry
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat