Ryhmäpotretti kummipelaajien kanssa

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Torstain treeneihin saimme odotettuja kunniavieraita vierailulle kun joukkueemme kummipelaajat, Aapo Hämäläinen ja Eetu Kuittinen, tulivat seuraamaan poikien treenejä ja jutustelemaan poikien kanssa. Kummipelaajat vetivät pojille yhden harjoituksen ja voin

Lue lisää »
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
D2 08Pojat D2 kilpasarja/Savo-Karjala Lohko 1.
1
Mar
klo 17:00
Pieksämäen urheilutalo
- SB Raatti
D2 08Pojat D2 kilpasarja/Savo-Karjala Lohko 1.
1
Mar
klo 15:00
Pieksämäen urheilutalo
Pisaba -
B-tytöt 03-04B- Tytöt SM- sarja
1
Mar
klo 13:45
Rantakylän urheiluhalli
- Classic Tampere
D2 08Pojat D2 kilpasarja/Savo-Karjala Lohko 1.
1
Mar
klo 13:00
Pieksämäen urheilutalo
Welhot Wings -
B-tytöt 03-04B- Tytöt SM- sarja
31
Lok
klo 13:45
Rantakylän urheiluhalli
- LasB
D1 07 PunainenC2 SK
25
Lok
klo 17:00
Joensuu, Rantakylän urheiluhalli
LeBa 07 yj LeBa 07 yj - LeBa/Josba
0-7
C2 06 MustaC2-pojat, Savo-Karjala, lohko 1
25
Lok
klo 16:00
Rantakylän urheiluhalli
- Apassit
D1 07 PunainenC2 SK
25
Lok
klo 14:00
Joensuu, Rantakylän urheiluhalli
Apassit - LeBa 07 yj LeBa 07 yj
7-7
C2 06 MustaC2-pojat, Savo-Karjala, lohko 1
25
Lok
klo 13:00
Rantakylän urheiluhalli
- LeBa/Josba
D1 07 PunainenC2 SK
25
Lok
klo 10:00
Joensuu, Rantakylän urheiluhalli
Josba Musta - LeBa 07 yj LeBa 07 yj
3-12
C2 06 MustaC2-pojat, Savo-Karjala, lohko 1
25
Lok
klo 10:00
Rantakylän urheiluhalli
- Josba/LeBa 07
D1 07 PunainenD1 SK
24
Lok
klo 18:00
Kontiolahti, liikuntahalli
Punainen Punainen - LeBa-96
6-1
D2 08Pojat D1 kilpasarja/Savo-Karjala Lohko 2.
24
Lok
klo 17:00
Kontiolahden liikuntahalli
- LeBa-96 Hearts
6-7
D1 07 PunainenD1 SK
24
Lok
klo 16:00
Kontiolahti, liikuntahalli
Coach Team - Punainen Punainen
1-13
D2 08Pojat D1 kilpasarja/Savo-Karjala Lohko 2.
24
Lok
klo 15:00
Kontiolahden liikuntahalli
LeBa -96 -
16-0
Naiset EdustusNaisten II divisioona Savo-Karjala
24
Lok
klo 14:00
Liikuntakeskus Joensuu
- Welhot III
4-2
D1 07 PunainenD1 SK
24
Lok
klo 13:00
Kontiolahti, liikuntahalli
Punainen Punainen - Josba 08
12-0
D2 08Pojat D1 kilpasarja/Savo-Karjala Lohko 2.
24
Lok
klo 13:00
Kontiolahden liikuntahalli
Josba 07 Punainen -
12-0
A 00-02A-poikien 1.divisioona
24
Lok
klo 12:30
Joensuu Areena
- OLS
Naiset EdustusNaisten II divisioona Savo-Karjala
24
Lok
klo 11:00
Liikuntakeskus Joensuu
Jorjy -
4-2
Ei tapahtumia